Новини 2015-12-01 23:03

У Міноборони спростували інформацію про непридатність військових "Хаммерів" із США

Повідомляється, що під час експлуатації автівок виникали проблемні питання, зокрема, зі зносом шин.

130 "Хаммерів", які США передали Україні влітку цього року, були у задовільному технічному стані і не мали недоліків. Про це інформує сайт Міністерства оборони України.

«У липні 2015 року США у рамках матеріальної-технічної допомоги Україні безкоштовно передано 130 автомобілів HUMMER із них 30 броньованих. Ці автомобілі були розподілені між військовими частинами Збройних Сил України. Під час перевірки технічного стану зазначеної техніки недоліків виявлено не було. Не зважаючи на те, що автомобілі раніше перебували в експлуатації, вони мають невеликій пробіг та значний запас ресурсу. За своїми тактико-технічними характеристиками автомобілі HUMMER вважаються одними з кращих військових автомобілів у світі. Вони дозволяють виконувати поставлені завдання підрозділами Збройних Сил України у сучасних умовах», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Військова техніка з-за кордону: гелікоптери, бронеавтомобілі, системи зв’язку

Також повідомляється, що під час експлуатації автівок виникали проблемні питання, зокрема, зі зносом шин.

«На даний час Центральним автомобільним управлінням Озброєння Збройних Сил України укладені угоди на закупівлю 158 комплектів автомобільних шин для даних автомобілів, які вже до 15 грудня мають бути поставлені. Для подальшого технічного обслуговування автомобілів HUMMER, триває робота щодо поставки ремкомплектів та запасних частин у рамках надання матеріально-технічної допомоги від США», - запевнили в Міноборони.

Тим часом, раніше видання The Washington Post оприлюднило матеріал, згідно з яким частина автівок виявилися непридатними, бо в них зіпсовані шини.

схожі новини