Новини 13:29

У Харкові невідомі в балаклавах напали на офіс Добкіна та розбили мікроавтобус його охорони

Перед цим "Оппоблок" мітингував біля Харківської ОДА з вимогою зареєструвати їх для участі у виборах.

Офіс Харківського регіонального відділення «Опозиційного блоку» на вулиці Скрипника, 4 обстріляли невідомі. Про це повідомили працівники офісу.

За їх словами, було чути кілька ударів. Люди закрилися в приміщенні і не виходять.

Як стало відомо, близько п'ятдесяти молодих людей у ​​балаклавах і у формі з чорно-червоними нашивками з криками «Слава Україні - Героям Слава!» розбивають бруківку і кидають в будівлю.

Кілька людей вилізли на дах. Також в сторону офісу летять димові шашки. Присутні кажуть, що також було кілька пострілів, імовірно, з травматичної зброї.

Молодики в балаклавах розбили мікроавтобус, який був припаркований біля офісу і підпалили його. Попередньо, у ньому пересувалася охорона нардепа Михайла Добкіна. З автомобіля штурмовики викинули особисті речі. 

Правоохоронців небагато, вони не діють.

Через деякий час міліціонери все ж відтіснили штурмовиків від будівлі.

Фото: twitter.com/mediaport_ua/

Повідомляється, що сьогодні зранку прихильники «Опозиційного блоку» на чолі з нардепом Михайлом Добкіним проводили мітинг біля будівлі Харківської облдержадміністрації. Пікетники вимагали від облуправління юстиції зареєструвати харківське відділення партії, щоб вона змогла взяти участь у місцевих виборах. А майданчик перед облуправлінням юстиції окупували активісти «Громадської Варти» та інших організацій, що виступають проти реєстрації партії. Пізніше вони перемістилися на вулицю Скрипника, де розміщується офіс «Опозиційного блоку».

Нагадаємо, Івано-франківська облрада разом з КПУ заборонила Партію регіонів та "Опозиційний блок".

Як повідомлялося у квітні, генпрокурор доручив доопрацювати матеріали, щоб притягнути до відповідальності Добкіна, Левченка та Єфремова.