Новини 13:38

Нардепи ініціюють притягнення хакерів до кримінальної відповідальності

Відповідний законопроект вже внесли до ВР.

У Верховній Раді зареєстрували законопроект «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за кібертероризм». Автори цього документу народні депутати БПП Володимир Ар’єв, Світлана  Заліщук, Ірина Геращенко, інформує прес-служба фракції Партії «Блок Петра Порошенка».

«Сьогодні у стані підвищеної зовнішньої небезпеки дуже важливо законодавчо визначити поняття кібертероризму й встановити кримінальну відповідальність за вчинення актів кібертероризму, які можуть бути скоєні з політичних мотивів, з метою порушення суспільної безпеки, залякування населення, провокацій військового конфлікту та спрямовані на підрив національних інтересів й національної безпеки. Саме це і передбачає даний документ», – зауважив народний депутат , один з авторів законопроекту Володимир Ар’єв.

«Прийняття законопроекту дасть можливість законодавчо визначите поняття кібертероризму  й дозволить правоохоронним органам притягнути до відповідальності злочинців, які використовуватимуть кібертероризм, з метою порушення суспільної безпеки», – зауважив народний депутат.

Як повідомлялося, хакери зламали Twitter постійного представника України в ООН.

Нагадаємо, раніше офіційна сторінка Адміністрації президента України у Twitter також була зламана невідомими.

Крім того, нещодавно хакери зламали сторінку міністра МВС Арсена Авакова.