Новини 2015-05-22 20:38

СБУ готова надати матеріали про знущання терористів над українськими бійцями

Про це у Facebook повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

Служба безпеки України готова надати Міжнародній правозахисній організації Amnesty International матеріали про знущання та тортури над українськими бійцями з боку терористичних організацій "ЛНР" та "ДНР", а також громадян Російської Федерації. Про це у Facebook повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

"Хочу ще раз наголосити на тому, що СБУ не лише готова спільно з військовою прокуратурою провести належне розслідування по кожному випадку, згаданому у звіті цієї міжнародної організації з метою з’ясування всіх обставин та встановлення істини, але й надати матеріали, зокрема задокументовані, що свідчать про знущання та тортури над українськими бійцями АТО з боку представників терористичних організацій ДНР і ЛНР, зокрема, громадян Російської Федерації", - наголосив Лубківський.

Нагадаємо, раніше міжнародна правозахисна організація Amnesty International оприлюднила 36-сторінковий звіт, у якому йде мова про катування полонених. Організація заявила, що тортури застосовують як бойовики, так і українські військові.

Служба безпеки України виступила зі спростуванням цієї інформації. Тим часом, у Міноборони заявили, що звіт правозахисної організації Amnesty International про застосування сторонами конфлікту на Донбасі катувань по відношенню до полонених містить випадки перекручування фактів та підміни понять.

схожі новини