Новини 2015-05-06 17:22

Арабська коаліція завдала понад 30 авіаударів по Ємену після атаки хуситів на Саудівську Аравію

Напередодні єменські хусити обстріляли прикордонне місто Наджран в Саудівській Аравії, внаслідок чого загинули три людини

Саудівська Аравія та сили коаліції завдали понад 30 повітряних ударів по Ємену. Про це 6 травня повідомили міжнародні ЗМІ.

Як повідомляється, через повітряні рейди коаліції в провінціях Сааде і Хадж загинули щонайменше 43 цивільних особи, ще близько 100 отримали поранення.

Напередодні єменські хусити обстріляли з мінометів і ракет типу «Катюша» прикордонне місто Наджран в Саудівській Аравії, внаслідок чого загинули три людини. Таким чином авіаудари стали відповіддю коаліції на атаку антиурядових сил.

Разом з тим працівники 22 гуманітарних місій, які працюють в Ємені повідомляють, що через брак палива в країні назріває гуманітарна катастрофа - цілі громади не мають доступу до чистої води, медичні установи зачинені або не можуть забезпечити навіть елементарні послуги. В країні, населення якої складає 20 млн, 80% мешканців голодують.

Як відомо, раніше Саудівська Аравія та її союзники розпочали військову операцію в Ємені, щоб побороти антиурядові сили хуситів, які витіснили з країни президента. США підтримали коаліцію, однак наразі до військових дій не долучаються.

Як повідомлялося, хуситів підтримує Іран, однак офіційний Тегеран заперечує цю інформацію.

Крім того, Ємен звинувачував Росію в поставках зброї антиурядовим силам хуситів.

Нагадаємо, Саудівська Аравія продовжує авіаудари по Ємену попри заяви про припинення операції.

схожі новини