Новини 2015-04-29 09:44

Арабська коаліція продовжує авіаудари по столиці Ємену

Внаслідок авіаудару по аеропорту зруйнована головна злітна смуга і заправна станція.

Військово-повітряні сили коаліції арабських країн завдали ударів по міжнародному аеропорту столиці Ємену Сани, знищивши головну злітну смугу і заправну станцію. Про це повідомили міжнародні ЗМІ.

За словами очевидців, над аеропортом піднявся великий стовп диму.

"Повітряний рейд на міжнародний аеропорт Сани зруйнував основну злітно-посадкову смугу і заправну станцію", - передають ЗМІ.

В аеропорт Сани повинен був прибути літак з медичною допомогою, однак авіаудари коаліції були нанесені за годину до прибуття рейсу, і тепер літак з медичною не зможе приземлитися. Відзначимо також, що авіація коаліції продовжує завдавати ударів по Ємену після офіційного завершення військової операції.

Нагадаємо, раніше повстанці-хусити заявляли про можливість нанесення ракетного удару по Саудівської Аравії, якщо королівство продовжить завдавати ударів по Ємену.

Як відомо, раніше Саудівська Аравія та її союзники розпочали військову операцію в Ємені, щоб побороти антиурядові сили хуситів, які витіснили з країни президента. США підтримали коаліцію, однак наразі до військових дій не долучаються.

Як повідомлялося, хуситів підтримує Іран, однак офіційний Тегеран заперечує цю інформацію.

Крім того, Ємен звинувачував Росію в поставках зброї антиурядовим силам хуситів.

Нагадаємо, Саудівська Аравія продовжує авіаудари по Ємену попри заяви про припинення операції.

схожі новини