Новини 11:25

Судно з українськими моряками вже чотири місяці заблоковане біля Індонезії

Понад 40 українських моряків з липня змушені жити на кораблі без необхідних запасів води, їжі та палива, деякі з них - хворі.

У липні панамське судно-рефрижератор Ocean Green з українськими моряками на борту сіло на мілину у водах острова Ріау (Індонезія), однак протягом чотирьох місяців не отримало допомоги ні від Панами, ні від України. Про це повідомили індонезійські ЗМІ з посиланням на керівника порту острова Батам Гері Сетіобуді .

За його словами, керівництво порту зверталось до агента судна з проханням відправити листи в посольство Панами і України та розібратися з проблемою судна, однак відповідь не надійшла.

«Судно досі затримане поблизу Батама. Ми як і раніше утримуємо його суднові документи. Як керівництво порту, ми попросили його суднового агента повідомити про це як в панамське, так і українське посольства в Джакарті, однак, немає жодного прогресу», - зазначив керівник порту.

В свою чергу, компанія PT Bias Delta Pratama, яка обслуговує іноземні судна у водах Батама вже направила лист українського уряду з проханням вирішити проблему.

За інформацією індонезійських ЗМІ, судно Ocean Green орендує сінгапурська компанія Oceanic Pte Ltd, однак повернення корабля залишається під питанням через деякі юридичні аспекти - судно не сплатило збори на суму близько $ 400 тис. компанії Bias Delta Пратама, а термін дії віз моряків закінчився 7 листопада.

Згідно з повідомленням, на борту судна перебуває 41 український моряк. З липня вони змушені жити на кораблі без необхідних запасів води, їжі та палива, деякі з них - хворі.

Нагадаємо, раніше в Туреччині заблокували два судна італійського судновласника, а члени екіпажу, серед яких є українці, чекали виплати заборгованої зарплати.

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...