Новини 23:48

Порошенко і Яценюк домовились про коаліцію

За словами прем’єр-міністра, коаліцію сформують «в найкоротші терміни».

Президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк після оголошення результатів позачергових парламентських виборів невідкладно розпочинуть формувати коаліцію. Про це 26 жовтня під час брифінгу повідомив сам глава уряду.

«Щойно я мав зустріч з Президентом України і ми будемо в найкоротші терміни формувати коаліцію для того, щоб новий уряд і новий парламент швидко та ефективно проводили реформи, які необхідні для країни», - заявив Яценюк.

За його словами, виборчий процес був прозорим та демократичним. «Зараз важливо підвести результати голосування. І я щойно провів перемовини з усіма керівниками обласних адміністрацій з тим, щоб забезпечити демократичність проведення виборчого процесу», - додав він.

Крім того, Яценюк звернувся до Центральної виборчої комісії з тим, щоб якнайшвидше підвести та оприлюднити результати голосування в одномандатних округах.

Нагадаємо, за попередніми результатами трьох опитувань на виході з виборчих дільниць, до Ради проходять сім політсил. Зокрема, лідерами виборів, за даними екзит-полів, є Блок Порошенка та "Народний Фронт".

схожі новини