Новини 2014-05-01 09:05

Виші Одеси прийняли 60 студентів із Криму

Шістдесят кримських студентів, які переїхали на навчання в Одесу, вже зараховані в місцеві виші. Про це повідомив заступник голови Одеської ОДА Сергій Калінчук.

"Влада Північно-Західного Причорномор’я прагне максимально допомогти громадянам, які приїжджають з Криму на постійне місце проживання в Одесу. У південний регіон в основному прибули військовослужбовці та члени їх сімей. На сьогодні в розміщенні цієї категорії громадян беруть участь кілька одеських санаторіїв: "Куяльник", "Біла акація", "Одеський", "Аркадія", "Зелений мис". Основне навантаження на себе взяв санаторій "Куяльник", де на сьогодні живе більш як 500 осіб", — зазначив Калінчук.

За його словами, місцевим органам влади вдається вирішувати практично всі соціальні питання. Діти влаштовуються в дошкільні та шкільні навчальні заклади. 60 студентів зараховані в одеські виші навчальні заклади. У рамках обласного бюджету, який було прийнято 24 квітня, схвалена програма допомоги кримчанам, які приїхали в Одесу, в розмірі 4 мільйони гривень, де перші 2 мільйони гривень вже спрямовано на компенсацію для санаторіїв.

"Ми розуміємо, що, допомагаючи громадянам, які прибули з Криму, ми не можемо збанкротити наші санаторії, і сподіваємося в цій справі на компенсацію центральних органів влади", — резюмував керівник.

схожі новини