Новини 2014-03-27 19:42

У Міносвіти дозволили українським вишам приймати студентів із Криму без документів

Міністерство освіти і науки України дозволило вишам приймати на навчання студентів із Криму без повного пакету документів. Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

"Для переведення студентів із Криму потрібно мати особову справу із вишів Криму, а якщо її неможливо отримати, то принаймні заліковку", - пояснила заступник міністра.

При цьому вона зазначила, що є випадки, коли студенти приїжджають зовсім без документів, тільки з паспортом або студентським квитком.

"У такому разі університети мають право скористатися Єдиною державною електронною базою з питань освіти, перевірити, чи справді студент вчиться у кримському університеті", - сказала Совсун.

За її словами, студенти кримських вишів, які навчалися за держзамовленням, зможуть продовжити навчання на "бюджеті" в інших вузах України.

"Є домовленість із Міністерством економічного розвитку і торгівлі України щодо переведення місць державного замовлення на студентів, які перевелися з кримських вузів на відповідні місця в інші вузи України", - зазначила заступник міністра.

Нагадаємо, що в центрі оцінювання якості освіти визнали, що в Криму неможливо проводити ЗНО.

Раніше ішлося про те, що кримські школярі при потребі зможуть пройти ЗНО в Херсонській області.

схожі новини