Новини 18:36

Тігіпко: Регіонали не знайшли Януковича, відчули себе "кинутими" і проголосували за дострокові вибори

Депутати фракції Партії регіонів не змогли зв'язатися з Віктором Януковичем і тому підтримали постанову про дострокові президентські вибори. Про це журналістам у Раді заявив член фракції Сергій Тігіпко.

"Дуже довго намагалися зв'язатися (з Януковичем –Ред.), не змогли знайти. Фракція, яка була тут, проголосувала за те, щоб призначити позачергові президентські вибори" , - сказав він.

Депутат додав, що при цьому всі залишаються в партії, у фракції.

За словами Тігіпка, після невдалих спроб членів фракції зв'язатися з президентом, вони відчули себе "кинутими, тому було вільне голосування фракції" і більшість членів фракції підтримали постанови про призначення дострокових президентських виборів, а також призначення уповноважених парламенту по ряду відомств, окрім голосування за кандидатуру спікера.

Відповідаючи на питання, чи можливо скасувати прийняту парламентом постанову, Тігіпко заявив: "Теоретично можна звичайно, в юридичному плані, я думаю, питань багато. Думаю, що робити зараз це не можна, тому що це не заспокоїть ситуацію. Нам не потрібні нові смерті".

Нагадаємо, Верховна Рада конституційною більшістю голосів ухвалила постанову про самоусунення президента України від конституційних повноважень та призначення позачергових виборів президента на 25 травня.

Опозиція заявляє, що постанова про усунення Януковича цілком конституційна

Янукович в оприлюдненому на ТБ інтерв'ю заявив, що він у Харкові. Він назвав  події в Україні державним переворотом, заявив, що у відставку не піде і країну не залишить . 

У свою чергу глава МЗС Польщі Радослав Сікорський, який був одним із іноземних представників, які 21 лютого засвідчили угоду про врегулювання кризи в Україні, заявив,  що в Україні немає державного перевороту. 

схожі новини