Новини 15:44

Олійник вважає пліткою інформацію про масовий виїзд регіоналів з України

Депутат від ПР Володимир Олійник не спростував і не підтвердив інформацію про виїзд за кордон кількох десятків регіоналів. Про це він заявив в коментарі Тиждень.ua.

На запитання, чи може від спростувати чи підтвердити інформацію, поширену в ЗМІ щодо термінового виїзду депутатів від ПР за кордон, Олійник відповів:

«Я не підтверджу і не спростую з тієї причини, що не знаю, але знаю, що всі тут в Україні, бо ми знаходимося на зв’язку, щоб визначити, чи буде завтра в нас сесія. Це буде залежати від лідерів опозиції, ПР і комуністів, вони повинні все ж таки домовитися про якийсь порядок денний конструктивної роботи. Це була єдина вказівка, мовляв, давайте будемо на зв’язку. Ми можемо в будь-який момент зібратися і провести сесію, оскільки в нас пленарний тиждень. А все інше – то плітки».

Втім, на уточнююче запитання, чи справді всі депутати в Україні, він відповів:

«В мене нема підстав думати, що вони за межами. А ту інформацію, що була опублікована, на мій погляд, це плітка, їх багато сьогодні гуляє».

Крім цього, Олійник зазначив, що особисто не збирається покидати межі України.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що депутатів Партії регіонів вивозять літаками чартерної авіакомпанії Азарова-молодшого. Значна частина депутатів нібито уже втекла з України.

схожі новини