Новини 2014-02-04 09:28

Студенти пікетуватимуть ринок головного регіонала Львівщини

Студентське братство Львівщини 4 лютого пікетуватиме офіс компанії, що належить голові обласного осередку ПР Петру Писарчуку.

Збір учасників пікету заплановано на 12:00 год. біля входу на ринок «Південний», який належить ТОВ «Айпіє-Л» що на вул. Щирецька, 36, генеральним директором якого є Писарчук.

«Будемо робити все можливе, аби члени львівської організації ПР почули наші вимоги і донесли їх до партійного керівництва у Києві. З собою мати креативні плакати, транспаранти з вимогами, фотоапарати, усмішки, час і натхнення для спілкування», – пояснили організатори.

За їхніми словами, головна вимога, яку висуватимуть пікетувальники, змусити депутатів ВР від Партії регіонів не боротися проти власного народу, не приймати антинародних законів і виконати вимоги Майдану.

Як повідомлялось, 2 лютого активісти Автомайдану Львова та області пікетували комплекс відпочинку «Золота форель», що розташований у Карпатах у Сколівському районі та належить дружині голови ЛОДА Олега Сала Анні Федорець.

«Наші вимоги незмінні: аби він, Олег Сало, покинув Партію регіонів. Ми не маємо нічого проти його бізнесу. Хай і надалі займається підприємницькою діяльністю. Але також нехай буде людиною слова: якщо написав заяву на звільнення з посади голови ЛОДА, то хай потім її не відкликає. Хай дотримується обіцянки», - наголосив координатор львівського Аавтомайдану Андрій Макар

схожі новини