Новини 2014-02-04 00:10

У Києві студентів медуніверситету серед ночі виселяють з гуртожитку

Студентів другого Медичного факультету університету ім. Богомольця серед ночі попросили виїхати з приміщення гуртожитку. Про це "Українській правді" повідомила член студентської координаційної ради Младена Качурець.

У свою чергу студент цього Медфакультету Михайло розповів, що наказ виселитися з гуртожитку, який знаходиться на Чоколівському бульварі, 39, з'явився о 19:00 3 лютого. Повідомлення доручили розповсюдити членам Студентської ради.

Згідно з розпорядженням, залишити приміщення студенти мали до 22:00 3 лютого.

Своє рішення керівництво учбового закладу пояснює проблемами з системою опалення – "нібито в підвалі прорвало трубу".

У неофіційній розмові комендант гуртожитку попереджає, що відключатимуть не лише опалення, а й світло, але вже зранку студенти нібито зможуть повернутися в помешкання.

Самі ж студенти підозрюють, що приміщення звільняють для того, аби пустити туди когось на ночівлю.

У гуртожитку проживають як громадяни України, так й іноземці, які приїхали на навчання.

Станом на 00:00 4 лютого до приміщення гуртожитку нікого не впускають та не випускають.

Станом на 00:29 стало відомо, що студентам-іноземцям дозволили не виселятися. Окрім того, студентам-українцям запропонували розстелити матраци в одному з навчальних корпусів (фізико-хімічному), однак там не працюють санвузли.

Більшість студентів-українців вже виїхали з гуртожитку з надією, що за кілька днів зможуть повернутися.

Близько 2 ночі журналістка "5 каналу" Інна Неродик у Twitter повідомила, що в гуртожитку залишилося близько 500 студентів, їм видали додаткові ковдри. Разом з тим, керівництво університету повідомило, що нікого в кімнати студентів ми не засилятимуть.

схожі новини