Новини 14:12

В Індії арештували українця із судна, затриманого за підозрою у перевезенні зброї

На затриманому в Індії судні Seaman Guard Ohio, яке перевіряють на наявність вантажу зі зброєю, затримали одного всіх охоронців, серед яких один громадянин Україн. Цю інформацію підтвердили в Міністерстві закордонних справ

На борту судна перебувало троє українців – двоє членів екіпажу та один охоронець.

"Екіпаж, зокрема громадяни України - капітан і старший інженер, залишився на судні. Всіх 25 охоронців судна заарештували, зокрема одного громадянина України", - повідомив речник МЗС Євген Перебийніс із посиланням на інформацію посольства України в Індії.

Згідно з даними посольства України в Індії, офіційні звинувачення затриманим ще не пред'явлені.

Також речник МЗС вказав, що представник посольства підтвердив, що екіпаж почуває себе нормально і забезпечений усім необхідним.

Нагадаємо, в ніч на 12 жовтня в затоці Манар між берегами Індії та Шрі-Ланки берегова охорона Індії затримала судно Seaman Guard Ohio для перевірки інформації про наявність на борту зброї та необхідних для перевезення цього вантажу документів.

 МЗС України незабаром повідомило, що на борту судна є троє громадян України - капітан, старший інженер і охоронець. МЗС  також заявило, що судно Seaman Guard Ohio з українцями на борту  не перевозило зброю,  уточнивши, що на судні була тільки штатна зброя охорони.

Водночас деякі іноземні ЗМІ повідомили про арешт індійською поліцією всіх 35 членів екіпажу судна Seaman Guard Ohio за незаконне перевезення зброї.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...