Новини 11:28

У рейтингу найбільш шанованих міст світу Київ опинився між Сан-Паулу і Єрусалимом, обігнавши Москву

Сідней став найшанованішим містом світу у списку Reputation Institute, який склав рейтинг найбільш шанованих міст світу, опитавши 22 тисячі людей з країн Великої вісімки. Київ посів 73-тє місце серед 100 країн, розмістившись між Сан-Паулу і Єрусалимом.

До першої десятки рейтингу також увійшли Торонто, Стокгольм, Відень, Венеція, Флоренція, Лондон, Цюріх, Лондон і Копенгаген.

Замикають сотню Карачі, Тегеран і Багдад.

За результатами дослідження, Стамбул посів 67 місце, Варшава – 55- те, Москва – 90-те, а Санкт-Петербург - 58-ме.

Серед головних чинників, які враховувалися у дослідженні: економіка (штаб-квартири компаній, технології, фінанси), навколишнє середовище (краса міста, його безпека, екологія тощо) й ефективне управління (середовище для ведення бізнесу, соціальний захист, керівництво).

"Індекс міжнародної репутації Києва за останній рік практично не змінився і 55,31 пункти у 2013 проти 55,99 у 2012 році, але ось структурно у репутаційному капіталі Києва можна відзначити наступне: атрибут Київ - гарне місто зріс на 2,7%, відповідно і готовність "відвідати місто Київ" зросла на 2,72%", - розповіли у Reputation Institute Ukraine.

На їхню думку, загальний світовий тренд, який підтверджує, що репутація світових столиць вища за репутацію самої країни, не обійшов осторонь і Україну: індекс репутації Києва у 2013 році виявився вищим, ніж індекс репутації України більш ніж на чверть (27,74%).

схожі новини

Новини RedTram

Loading...