Новини 01:03

Росія інспектуватиме грузинське пиво

Група з шести експертів Росспоживнагляду прибуде в Тбілісі 16 вересня для перевірки якості продукції грузинських виробників пива, зацікавлених у виході на російський ринок. Про це повідомив керівник Національного агентства вина Міністерства сільського господарства Грузії Лєван Давіташвілі

«Під час візиту російські представники відвідають більше 20 компаній по всій країні, які виробляють алкоголь і мінеральні води. При цьому якість грузинського пива буде перевірено вперше , - заявив Давіташвілі.

Він вказав, що зараз грузинське пиво поставляється в 16 країн. Найбільшими імпортерами є Азербайджан, Україна та Ізраїль.  

В той же час тривають переговори щодо відкриття російського ринку  для грузинської продукції сільського господарства.

Як повідомив керівник Національного агентства продовольства Грузії Зураб Чекурішвілі, наприкінці вересня в Россільгоспнагляді пройдуть переговори щодо дозволу на поставки цитрусових, зелені і яблук. У серпні російські експерти  перевірили на місцях грузинських виробників, і зараз йде технічне узгодження питання скасування ембарго.

 Наприкінчі червня Федеральна служба Росії з ветеринарного і фітосанітарного нагляду скасувала заборони на постачання грузинського чаю, горіхів, спецій.   

Як відомо,  на початку року Москва зняла ембарго, введене в 2006 році на поставки мінеральної води та вина.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...