Новини 12:27

Мінкульт: порятунок Мінфіном бюджету за рахунок дітей може спровокувати "катастрофу поколінь"

Міністерство культури виключає підвищення плати за навчання у художніх школах. Про це сказано в повідомленні прес-служби Мінкультури з посиланням на першого заступника міністра Тимофія Кохана.

"Позиція Міністерства - ми будемо проти того, щоб піднімати плату за навчання. Це була ідея Міністерства фінансів. У них завдання знаходити нові форми поповнення бюджету, але в цьому разі абсолютно чітка позиція уряду, що наразі підвищення не буде. Тут усі повинні розуміти, що це не та галузь і не та форма, де треба брати гроші", - наголосив Кохан.

Він зазначив, що естетичне виховання дітей не повинно фінансово навантажувати батьків.

"Вони просто не будуть віддавати дітей у цю школу, а далі ви розумієте, що буде - буде катастрофа для поколінь", - упевнені заступник міністра.

Він розповів, що наразі відбувається перегляд бюджету, тому міністерство сподівається на додаткове фінансування.

Також, з його слів, не може бути мови й про зменшення кількості працівників галузі.

Нагадаємо, у квітні міністр культури Леонід Новохатько розповів про лист Міністерства фінансів Мінкультури, у якому були пропозиції з оптимізації мережі шкіл естетичного виховання, що передбачають підвищення цін на навчання дітей у художніх школах.

При цьому Новохатько наголосив, що лист не є прямою директивою й виступив проти підвищення розміру оплати за навчання в школах естетичного виховання (художніх, музичних школах тощо).

схожі новини

Новини RedTram

Loading...