Новини 01:14

НАТО нагадало Україні про проблему політичних в'язнів

Північноатлантичний альянс занепокоєний перебігом політичних процесів в Україні та нагадує владі України про невирішену проблему наявності політичних в'язнів.

Як повідомили в Центрі зовнішньополітичних досліджень OPAD, про це заявив директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Марчін Кожел під час організованої Інститутом європейського поступу інтерактивної конференції "Зміцнення безпеки через співробітництво".

"Північноатлантичний альянс занепокоєний ходом політичних процесів в Україні. Особливо нас непокоїть наявність політичних в’язнів", - сказав Кожел.

Водночас, за його словами, НАТО продовжує вважати Україну одним з основних стратегічних партнерів, про що було сказано на нещодавньому чиказькому саміті Альянсу.

"В Україні, як і в інших країнах Східної Європи, існує проблема трансформації суспільства від тоталітаризму до демократії. У вас є багато проблем, але нам важливіша ваша мета, тому ми готові бути частиною вашої демократичної еволюції. Україні не можна згортати співпрацю з НАТО, адже саме ця співпраця наблизить вас до Європейського Союзу", - переконаний дипломат.

Нагадаємо, раніше парламентська асамблея НАТО закликала Україну, Росію і Білорусь розслідувати виборчі порушення.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...