Новини 12:33

В останній тиждень літа прогнозують дощову погоду

Гідрометеорологічний центр прогнозує дощову погоду з помірним температурним режимом до 1 вересня. Про це на брифінгу повідомив заступник директора Гідрометцентру Анатолій Прокопенко.

Він зазначив, що в ніч із 26 на 27 серпня в Україну на зміну спекотній погоді прийшло зниження температури з випаданням опадів.

Цей процес зміни погоди почався в західних областях і протягом тижня пошириться на іншу територію країни.

Зокрема, у понеділок у західних, північних і центральних областях пройдуть грозові дощі, вдень місцями град, шквали 17-22 м/с, температура повітря вдень у західних областях буде +15...+20 градусів, а в північних і Вінницьких областях +21...+26 градусів.

На іншій території в цей день ще збережеться досить спекотна погода з температурою +29...+34, на крайньому півдні і південному сході місцями можливо до +37 градусів.

Зі слів Прокопенка, 28 серпня дощі очікуються в центральних, східних і південних областях, місцями пройдуть сильні дощі, а в західних областях без істотних опадів.

Крім того, будуть спостерігатися грози, шквали до 17-22 м/с, а на півдні, центральних і східних областях місцями 25-30 м/с, можливе випадання великого граду.

Температура повітря 28 серпня вночі знизиться до +9...+16 градусів, у південній частині та східних областях +17...+22, а вдень буде не вище +15...+20 градусів і тільки на сході і півдні +24...+30 градусів.

29-30 серпня циклон, який буде визначати погоду в Україні, почне поступово відходити на схід і тому короткочасні грозові дощі, а місцями сильні зливи, збережуться тільки в східній частині України, на іншій території буде без істотних опадів.

Температура повітря ще дещо знизиться вночі до +6...+12 градусів у східній частині, а на півдні Лівобережжя та у Криму буде +13...+19 градусів, вдень температура становитиме +17...+23 градуси, в Одеській, Миколаївській і Закарпатській областях до +21...+27 градусів.

31 серпня погода істотно не зміниться, однак вдень температура трохи знизиться.

1 вересня опади не очікуються, температура вночі +9...+15 градусів, вдень +22...+27 градусів.

Надалі в перші числа вересня під впливом антициклонів в Україні встановиться суха погода.

Новини RedTram

Loading...