Новини 14:41

Жан-Домінік Жуліані: в ЄС обговорюєть можливість арешту рахунків українських високопосадовців

Керівник Фундації Роберта Шумана Жан-Домінік Жуліані не виключає застосування санкцій до представників української влади, які «шантажують європейців». Про це Жуліані заявив у інтерв’ю Тижню.

Зокрема Жуліані підтвердив, що був одним із перших, хто заговорив про імовірні санкції до представників української влади. Зокрема, експерт закликав європейські держави заборонити в’їзд українським державним керівникам.

За словами Жуліані, нині про санкції вже говорять представники керівних органів ЄС.

«На рівні Європейського Союзу обговорюється можливість арештів банківських рахунків високих українських чиновників. Українська влада всім чарівно усміхається, чинить європейцям шантаж та сподіваються зіграти на суперечностях між інтересами різних країн ЄС. Це - невірний розрахунок. Європейський Союз є повністю солідарним по двох позиціях: дотримання прав людини та стандартів правової держави», - розповів експерт.

За його словами, доки українська внутрішня політика не зміниться, переговори про угоду щодо зони вільної торгівлі не зрушать з місця.

Як повідомлялось, Жуліані вважає, що депутати Європейського парламенту, політики, активісти західного громадянського суспільства вже сформували своє бачення ситуації в Україні.

Детальніше читайте Жан-Домінік Жуліані: «Правової держави в Укарїні немає»

схожі новини

Новини RedTram

Loading...