Новини 10:14

Міжнародний експерт: в Україні владу узурповано ще гірше, ніж у Росії

Керівник Фундації Роберта Шумана Жан-Домінік Жуліані вважає, що правової держави в Україні немає, а владу узурповано ще гірше, ніж у Росії. Про це Жуліані заявив у інтерв’ю Тижню.

«В Україні сьогодні системно порушуються стандарти правової держави. Поспішні косметичні дії миттєво справі не зарадять. Ідеться не лише про долю Юлії Тимошенко та Луценка, а про майбутнє цілої країни. Депутати Європейського парламенту, політики, активісти західного громадянського суспільства вже сформували своє бачення. Я люблю Україну, у цій державі є насправді чудові люди, прекрасні ресурси, цілковито європейська, заповзятлива молодь... Але мушу констатувати, що правової держави в Україні немає, а владу узурповано ще гірше, ніж у Росії», - наголосив експерт.

За його словами, членів останнього помаранчевого уряду звинувачують за статтями старого, ще радянського Кримінального кодексу, які давно потребують нової редакції, тож вироки по їхніх справах в Європейському Союзі переважно сприймаються як політичні маневриукраїнської влади.

«Депутати з правлячої партії, з якими мені випало спілкуватися у Києві, не приховували, що в такий спосіб влада зводить рахунки з попередниками. Євросоюз не може закривати очі на такі вчинки», - підкреслив Жуліані.

Детальніше читайте Жан-Домінік Жуліані: «Правової держави в Укарїні немає»

 

.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...