Новини 2020-11-25 18:00

Росія активізувала кампанію з дискредитації керівництва України – розвідка

Окремим напрямом є критика керівництва України, органів влади щодо вирішення нагальних соціальних та економічних проблем.

Росія активізувала кампанію з дискредитації вищого державного та військового керівництва України. Про це йдеться на сайті Головного управління розвідки Міноборони України у середу, 25 листопада.

 

«Основною метою інформаційної кампанії, яку перед собою ставить Кремль, є провокування недовіри до вищих посадових осіб нашої держави та дискредитація їхньої діяльності з урегулювання ситуації на фронті війни з РФ. З цією метою активніше використовуються проросійські ЗМІ, журналісти та агенти впливу, у т. ч. на території України», - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що окремим напрямом є критика керівництва України, органів влади щодо вирішення нагальних соціальних та економічних проблем, у т. ч. пов’язаних з епідемією COVID-19.

 

Нагадаємо, раніше слідчі Головного слідчого управління Служби безпеки України повідомили про підозру посадовцю ФСБ Росії. Його підозрюють в підбурюванні українських військовослужбовців до держзради.

схожі новини