Новини 2020-11-23 16:19

На Донбасі від початку року загинули 18 цивільних, 85 поранені - ОБСЄ

ОБСЄ фіксує збільшення порушень режиму «тиші».

Загальна кількість жертв серед цивільного населення на Донбасі від початку 2020 року сягає 103 осіб: 18 загиблих і 85 поранених. Про це йдеться у звіті ОБСЄ, оприлюдненому 23 листопада.

 

у ОБСЄ зазначають, що дев'ять із 11 смертей зафіксували до того, як увішла в дію угода про режим припинення вогню.

 

«У період із 2 до 15 листопада СММ зафіксувала 469 порушень режиму припинення вогню супроти 238 за попередній двотижневий період», - зазначають у ОБСЄ.

 

У повідомленні зазначили, що пересування цивільних осіб через лінію зіткнення і далі залишалось обмеженим. Місія знову констатувала, що єдиними можливими пунктами пропуску для цивільного населення залишалися Станиця Луганська та Новотроїцьке/Оленівка, де СММ фіксувала переміщення обмеженої кількості цивільних осіб в обох напрямках.


Також місія стикалася з обмеженнями свободи пересування на місцях 8 разів; усі ці обмеження сталися в непідконтрольних урядові районах. БПЛА СММ зазнавали впливу перешкод сигналу (за оцінкою, ймовірно внаслідок глушіння) у 15 випадках під час польотів з обох боків лінії зіткнення.

 

Нагадаємо, що на Донбасі протягом минулої доби, 22 листопада, збройні формування Російської Федерації шість разів порушили режим припинення вогню.

 

схожі новини