Новини 2020-11-13 13:34

В українського політв'язня РФ Олега Приходька почалися проблеми зі слухом - адвокат

Адвокат Сергій Легостов відвідав кримського активіста у СІЗО.

Адвокат Сергій Легостов відвідав у російському СІЗО українського активіста з Криму Олега Приходька та повідомив, що у нього погіршився стан здоров’я. Про це він сказав 12 листопада у коментарі організації "Кримська солідарність".

 

 

Зазначається, що адвокат відвідав арештованого українського активіста Олега Приходько, якого звинувачують в підготовці до теракту і незаконному виготовленні вибухових речовин, в СІЗО №1 міста Ростов-на-Дону.

 

За словами адвоката, у Приходька погіршився стан здоров’я.

 

"Побачення відбулося через скло за допомогою телефонного зв’язку. Після застуди з’явилося ускладнення – проблеми зі слухом. Йому призначені антибіотики, але поліпшень не спостерігається. Відносини з адміністрацією СІЗО у нього нейтральні", – наголосив Легостов.

 

Нагадаємо, Олега Приходька затримали 9 жовтня 2019 року в окупованому Криму.

 

Політв'язню інкримінують підготовку до теракту за ч. 1 ст. 30 і ч. 1 ст. 205 КК Росії та незаконне виготовлення вибухових речовин за ч.1 ст. 223-1 КК Росії. Також стало відомо, що проти нього висунули ще одне звинувачення - у "незаконному придбанні, передачі, збуті, зберіганні, перевезенні або носінні вибухових речовин або пристроїв".

схожі новини