Новини 2020-10-27 16:00

Ляшко розповів, коли можуть посилити карантин

Для окремих регіонів цифра може бути різною.

Можливість введення нових карантинних обмежень буде розглядатися в разі виявлення 15 тисяч нових випадків захворювання COVID-19 на добу. Однак при 15 тисячах у системи хорони здоров'я ще є запас міцності. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко. 

 

 

Ляшко наголосив, що ця цифра актуальна при рівномірному розподілі хворих на території країни, при цьому для окремих регіонів вона може бути нижчою. Він стверджує, що цифра (для кожного регіону) прорахована, однак зараз вона не озвучується. До 1 листопада на місцях мають використати субвенції, і підвести кисень до більшості ліжок. Після цього потужності системи охорони здоров'я повинні змінитися.

 

Заступник міністра повідомив, що у зв'язку зі зростанням кількості хворих і збільшенням кількості ліжок відсоток забезпеченості підведеним киснем на сьогодні становить 40%. Потрібно ще вдвічі наростити ці потужності, щоб підготувати систему охорони здоров'я до повноцінного реагування.

 

Нагадаємо, що за минулу добу, 26 жовтня, в Україні підтвердили COVID-19 у 6 677 людей. Станом на 9:00 27 жовтня в Україні 355 601 лабораторно підтверджений випадків захворювання.

схожі новини