Новини 2020-10-23 14:44

Стало відомо, коли озвучать звіт щодо авіакатастрофи АН-26 в Чугуєві

Урядова комісія здійснить свою доповідь на наступному тижні під час засідання Кабміну.

Урядова комісія з технічного розслідування катастрофи літака АН-26Ш у Чугуєві свою роботу майже завершила і готова відзвітувати на наступному засіданні Уряду. Про це сказав на пресконференції в Укрінформі віцепрем’єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

 

"Урядова комісія свою роботу майже завершила. І з погодження керівництва уряду комісія здійснить свою доповідь на наступному тижні на засіданні Уряду", - сказав він.

 

Уруський підкреслив, що причини з’ясовані. «Комісія встановила причини: на технічні неполадки, які мали місце в даному випадку, наклався людський фактор. Плюс системні серйозні порушення в організації польотів щодо забезпечення безпеки", - сказав він.

 

Уруський водночас додав, що комісія Міноборони працюватиме ще місяць.

 

Він також повідомив, що всі організаційні заходи були здійснені - це і поховання, і виплати компенсацій курсантам.

 

"Мова йде лише про курсантів. Стосовно екіпажу рішення буде прийматись після того, як комісія встановить всі причини катастрофи", - сказав він.

 

Нагадаємо, 25 вересня при заході на посадку в аеропорту Чугуєва на Харківщині розбився літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України. На борту перебували 27 осіб: 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил.

 

На місці катастрофи загинули 25 осіб, один курсант помер у лікарні від опіків. Ще один - В'ячеслав Золочевський - перебуває на лікуванні.

 

 2 жовтня стало відомо, що розшифровка «чорних скриньок» з літака завершена.

схожі новини