Новини 2020-10-21 15:17

Зеленський підписав закон "Про розвідку"

Підписання відбулося під час відвідування президентом управління інформації ДПСУ з нагоди 17-ї річниці створення розвідки Держприкордонслужби.

Президент України Володимир Зеленський у середу, 21 жовтня, підписав закон "Про розвідку". Як повідомляє прес-служба президента, підписання відбулося під час відвідування Зеленським управління інформації Державної прикордонної служби України з нагоди 17-ї річниці створення розвідки Держприкордонслужби.

 

 

"Сьогодні я підписую ухвалений Верховною Радою закон України "Про розвідку". Реалізація положень цього закону дасть змогу створити ефективну систему української розвідки, яка відповідатиме характеру та масштабним актуальним загрозам національній безпеці України", - сказав президент і підписав документ.

 

За його словами, підтримка розвідки на законодавчому рівні сприятиме своєчасному виявленню, запобіганню та нейтралізації загроз і підвищить спроможність розвідки отримувати та забезпечувати споживачів якісною розвідувальною інформацією.

 

"Слід пам'ятати, що питання розвідки є пріоритетом, а матеріали розвідників - основа для ухвалення важливих державних рішень. Саме тому цей закон - не лише нові можливості для розвідки, а й велика відповідальність для держави, яка потребує значного посилення стратегічної та оперативної складових розвіддіяльності, вдосконалення аналітичної роботи та якості отриманої інформації", - наголосив Зеленський.

 

Президент висловив переконання, що всі завдання будуть виконані розвідкою на найвищому рівні. "Виконані якісно, виконані професійно, власне - як і завжди", - додав глава держави.

 

Нагадаємо, Верховна Рада 17 вересня ухвалила в повторному другому читанні і в цілому доопрацьований законопроєкт "Про розвідку" (№ 2412-д). Відповідне рішення підтримали 258 народних депутатів.

схожі новини