Новини 2020-10-19 11:51

Українські військові готові виявляти та знищувати ворожі дрони - Наєв

За словами генерал-лейтенанта, ЗСУ наочно демонструють хибність думки деяких експертів про безуспішність боротьби з безпілотниками.

У підрозділах, які утримують позиції на півдні України, проходять активні тренування щодо знищення ворожих безпілотників. Про це у понеділок, 19 жовтня, повідомляє Командування об'єднаних сил ЗС України.

 

 

Зокрема, узагальнюється та поширюється досвід виявлення і знищення малорозмірних цілей з малою швидкістю руху та низькою висотою польоту.


"Безпілотні літальні апарати в навчальних цілях підіймаються в небо декілька разів на тиждень, і вдень, і вночі. Така інтенсивність обумовлена необхідністю вдосконалення навичок з прикриття критичних об’єктів військової та цивільної інфраструктури від дій малих безпілотних літальних апаратів та постійного підтримання вишколу воїнів-зенітників", - повідомив командувач об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

 


За його словами, українські військові наразі наочно демонструють хибність думки деяких експертів про безуспішність боротьби з безпілотниками.


"Якщо в підрозділі методично грамотно організовано певну роботу й добре підготовлений особовий склад, знищити навіть таку малорозмірну ціль абсолютно реально. Запорукою цього, є чіткий розподіл між наявними силами та засобами, що призначені для боротьби з БПЛА. За цих умов — час від візуального виявлення ворожого безпілотника, визначення параметрів його руху до вогневого ураження цілі наявними засобами є мінімальним", - зазначив Наєв.


Це залежить й від умов, коли застосування ракет протиповітряної оборони, за певних обставин, є недоцільним або неможливим.

 

 

Командувач об'єднаних сил підкреслив, що українські військові здатні не допустити терористичні атаки на важливі об'єкти та перебувають у повній бойовій готовності збивати ворожі БПЛА.

 

Як повідомлялося, на Донбасі протягом минулої доби, 18 жовтня, збройні формування Російської Федерації двічі порушили режим припинення воню.