Новини 2020-10-17 11:42

Туреччина підтримає майбутню платформу щодо деокупації Криму — Зеленський

За підсумками зустрічі в Стамбулі президенти України і Туреччини виступили зі спільною заявою.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган запевнив у готовності його країни підтримати майбутню платформу щодо деокупації Криму. Туреччина також готова бути активним учасником Кримської платформи. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції в Анкарі, де він перебуває з робочим візитом.

 

Також повідомляється, що Україна та Туреччина підписали ряд угод про співпрацю в "оборонці".

 

За підсумками зустрічі в Стамбулі президенти України і Туреччини виступили зі спільною заявою.

 

Він зазначив, що платформа створюється для напрацювання рішень щодо повернення Криму під контроль України та консолідації в межах цивілізованих країн і сил, включно з кримськотатарським народом.

 

"Припускаємо, що це дозволить консолідувати зусилля всіх цивілізованих країн і громадських сил як в Україні, так і за кордоном для роботи на благо Криму. А значить, і на благо кримськотатарського народу. Ми дуже сподіваємося на те, що представники Меджлісу приєднаються до цієї роботи. Нашим спільним завданням має бути напрацювання рішень для якнайшвидшого повернення Криму під контроль Української держави", - заявив президент.

 

Також Зеленський зазначив, що в цілому в регіоні Туреччина є ключовим гравцем.

 

"І ми сподіваємося на серйозну роль Туреччини в цьому питанні. Адже хіба можна щось вирішити без Туреччини в нашому регіоні? Ні, звичайно", - підкреслив Зеленський.

схожі новини