Новини 2020-10-14 13:37

Коштів на опитування Зеленського з бюджету не виділяли - Разумков

13 жовтня президент Володимир Зеленський закликав українців прийти на місцеві вибори 25 жовтня та відповісти на «п'ять важливих для кожного питань».

Додаткових коштів для проведення опитування, ініційованого президентом Володимиром Зеленським, не передбачено. Про це голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив журналістам у середу, 14 жовтня.

 

«Станом на сьогодні додаткових коштів для проведення якихось опитувань не передбачено... Державним бюджетом не передбачено. Такі питання не виносилися. Станом на сьогодні ініціатив, які б були зареєстровані як зміни до головного бюджету, немає, тому я думаю, що це будуть якісь інші шляхи вирішення питань щодо фінансування. Які? На жаль, я відповісти не можу», - сказав Разумков.

 

За його словами, не було ухвалено законів, які б дозволяли проводити опитування саме Центральній виборчій комісії.

 

«Це може відбуватися за межами виборчої дільниці», - сказав Разумков.

 

Нагадаємо, 13 жовтня Зеленський закликав українців прийти на місцеві вибори 25 жовтня та відповісти на «п'ять важливих для кожного питань». В Офісі президента заявили, що це опитування не матиме прямих юридичних наслідків. Своєю чергою Комітет виборців України зазначив, що ініціатива Зеленського суперечить законодавству – оскільки відповідна процедура не передбачена Виборчим кодексом.

 

Читайте також: «Хто вбив Еріку? Ваш варіант». Реакції соцмереж на «всеукраїнське опитування» Зеленського»

схожі новини