Новини 2020-10-13 17:23

Уряд продовжить дію адаптивного карантину до кінця року

За словами Дениса Шмигаля, в Україні змінять правила щодо дозволеної кількості людей під час участі у масових заходах.

Кабінет Міністрів України продовжить дію адаптивного карантину до кінця цього року. Про це у вівторок, 13 жовтня, сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час позачергового засідання уряду.

 

 

"Уряд сьогодні продовжить дію адаптивного карантину до кінця цього року. Це потрібний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців", - сказав Шмигаль.

 

Він додав, що в Україні змінять правила щодо дозволеної кількості людей під час участі у масових заходах.

 

"Наші розрахунки показують, що після проведення концертів з масовим скупченням людей у регіонах кількість хворих суттєво зростала. Після таких "веселих концертів" зовсім не весело лікарям медзакладів та всьому медичному персоналу, який приймає хворих через тижень після таких заходів", - зазначив прем'єр.


Шмигаль уточнив, що в зеленій зоні пропонуть дозволити масові заходи при кільксоті не більше 50 учасників, у жовтій зоні - не більше 30 людей, у помаранчевій - не більше 20 людей, за умови дотримання соціальної дистанції 1,5 м і "масочного режиму".

 

За його словами, Кабінет Міністрів внесе підготовлені Міністерством охорони здоров’я та Міністерством освіти і науки доповнення до постанови "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641", які дозволять 15 жовтня школам розпочати канікули, а вишам перейти на дистанційну форму навчання.

 

Як повідомлялося, Рада ЄС схвалила рекомендації щодо обмеження вільного пересування через пандемію. 

схожі новини