Новини 2020-10-12 15:39

Україна збирається побудувати нові військово-морські бази з допомогою Великої Британії

За словами заступника керівника ОП Ігоря Жовкви, Україна потребує одну базу на Чорному морі і одну – на Азовському.

Україна з допомогою Великої Британії хоче побудувати військово-морські бази. Про це розповів заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна» у понеділок, 12 жовтня.

 

Він наголосив, що мова йде не про британську військово-морську базу в Україні, а українську базу, побудовану  з залученням британських фахівців.

 

«Україна потребує створення фактично з нуля військово-морських баз… Ми говоримо про те, що нам потрібні декілька сучасних військово-морських баз. Маємо опрацювати британський досвід, не повторювати їх помилки. У нас інша ситуація, не такі військово-морські спроможності як у Великої Британії, але у нас два моря, які треба захищати», - йдеться в повідомленні.

 

Жовква зазначив, що Україна потребує одну базу на Чорному морі і одну – на Азовському.

 

«Ми говорили про конкретні терміни, за які така база може бути побудована. Президенту Зеленському були представлені спроможності британських компаній, які можуть такі бази будувати. Все це зараз буде предметом переговорів», - сказав він.

 

Нагадаємо, 8 жовтня Україна і Велика Британія підписали Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство. 

схожі новини