Новини 2020-09-18 09:21

Окупанти порушили мирні домовленості на Донбасі

Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил немає.

Упродовж доби 17 вересня збройні формування Російської Федерації порушили мирні домовленості, здійснивши одну ворожу провокацію зі стрілецької біля Новогригорівки Бахмутського району Донецької області. Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат і поранень немає. Про це повідомив штаб ООС.

 

Зауважується, що неприцільні постріли не становили загрози життю і здоров’ю для українських захисників, тому наші воїни вогонь у відповідь не відкривали.

 

Водночас від початку доби 18 вересня на ділянках відповідальності українських підрозділів зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню з боку противника. Пострілами із підствольного гранатомета ворог провокував наших військових поблизу населеного пункту Водяне. На усіх інших ділянках уздовж лінії зіткнення режим припинення вогню зберігався у повному обсязі. Військовослужбовці Об’єднаних сил на свідому провокацію з боку противника вогонь у відповідь не відкривали.

 

Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил немає. Перебуваючи напоготові до адекватного реагування на будь-які провокативні дії противника, підрозділи Об’єднаних сил дотримуються домовленостей, що вступили в дію 27 липня 2020 року.

 

Нагадаємо, 16 вересня збройні формування РФ двічі порушили режим припинення вогню – поблизу Катеринівки і Водяного.