Новини 2020-09-16 16:01

Уряд змінив критерії віднесення регіонів до "червоної зони"

Критерій за заповненістю ліжок залишається.

Кабінет Міністрів змінив критерій віднесення регіонів до "червоної зони". Рішення прийняли 16 вересня на засіданні уряду, як передають Українські новини.

 

"Червоний" рівень епідемічної небезпеки буде встановлюватися... в разі перевищення середнього по країні рівня захворюваності на COVID-19 випадків на 100 тис. населення за 14 днів більш ніж у 5 разів", - пояснив Степанов.

 

На засіданні також вирішили, що під час прийняття рішення про встановлення в регіоні "червоної зони" до обговорення будуть залучатися регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з правом дорадчого голосу.

 

При цьому в разі встановлення в адміністративній одиниці "червоної зони" характер і кількість обмежень визначатимуть спільним рішенням державної та відповідної регіональної комісій ТЕБ та НС з урахуванням затвердженого Кабміном переліку.

 

"Це може бути одномоментне закриття всіх сфер або обмеження певних сфер, які в цьому регіоні призводять до спалахів хвороби", - пояснив міністр охорони здоров'я.

 

Водночас критерій заповненості ліжок у лікарнях залишається.

 

Нагадаємо, що в Україні протягом минулої доби, 15 вересня, зафіксовано 2 958 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. 

 

 

схожі новини