Новини 2020-09-16 11:05

У МЗС розповіли, що ситуація не дозволяє пропустити хасидів в Україну

Кілька днів тому з України депортували декількох громадян Ізраїлю.

Ситуація на цей час не дозволяє пропустити в Україну додаткову кількість хасидів, які зібралися на кордоні з Білоруссю. Про це 16 вересня повідомив заступник міністра закордонних справ Євгеній Єнін в ефірі каналу "Україна 24".

 

"На сьогоднішній момент ситуація не дозволяє нам дозволити пропуск в Україну додаткової кількості хасидів, зокрема тих паломників, які на сьогоднішній день зібралися на кордоні з Білоруссю. Ми постійно проводимо спільно з колегами з інших відомств роз'яснювальну роботу, і реакція, в принципі, є досить адекватною. Ми не фіксуємо значних порушень", - зазначив Єнін.

 

Дипломат розповів, що значною мірою цьому сприяла готовність українських органів реагувати належним чином на порушення громадського порядку чи режиму перетину кордону.

 

Єнін нагадав, що кілька днів тому з України було депортовано декількох громадян Ізраїлю за порушення ними громадського порядку в місці паломництва.

 

Він повідомив, що українські дипломати перебувають в постійному контакті з керівництвом уряду Ізраїлю.

 

Нагадаємо, що у Білорусі на кордоні з Україною зібралися близько тисячі хасидів, які хочуть потрапити на свято Рош ха-Шана. Прикордонники не планують пропускати їх Україну, паралельно з цим Міністерство закордонних справ України звернулося до Білорусі з клопотанням не оформляти на виїзд в Україну осіб, які підпадають під категорію винятків із заборони в'їзду іноземців. 

схожі новини