Новини 2020-09-10 15:56

Хасиди рознесли захисні конструкції біля могили рабі Нахмана в Умані

На двох правопорушників складено адміністративні протоколи.

Хасидські паломники розгромили захисні огорожі, встановлені на могилі шанованого ними праведника рабі Нахмана в м. Умані Черкаської області для профілактики поширення коронавірусу. На відео, розміщеному у четвер, 10 вересня, у Telegram-каналі PavlovskyNews видно, як паломники розхитують і зносять металеві конструкції.

 

Фонд рабі Нахмана вже заявив, що з порушниками проведуть роз'яснювальну роботу.

 

Як повідомили в прес-службі Національної поліції, осіб двох зафіксованих на відео людей уже встановлено, на двох із них вже складено протоколи.

 

"На двох правопорушників складено адміністративні протоколи за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення", - розповіли в поліції.

 

Раніше в Умані у п'яти прочан-хасидів виявили COVID-19.

 

Як повідомлялося, уряд підтримав рішення, ініційоване МВС, про обмеження на відвідування іноземцями Умані під час цьогорічного святкування Рош га-Шана. Раніше міський голова Умані Олександр Цебрій заявив про готовність заблокувати в'їзди до міста у разі масового приїзду прочан-хасидів на святкування юдейського Нового року.

 

Очільник МВС Арсен Аваков зазначив, що цьогоріч місто Умань Черкаської області для святкування єврейського нового року Рош га-Шана відвідають близько 3 тисяч паломників.

 

 

схожі новини