Новини 2020-09-09 14:05

Чернівці подають до суду через належність міста до «червоної» зони

Місто приєднується до позовів Тернополя та Івано-Франківська.

Чернівецька міськрада подає до суду через рішення про віднесення міста до «червоної» карантинної зони. Про це під час пікету під стінами обласної держадміністрації повідомив в.о. міського голови Чернівців Василь Продан, передає «Укрінформ» у середу, 9 вересня.

 

«Ті ж Тернопіль та Івано-Франківськ також знаходяться у червоній зоні. Але в Тернополі вже діти ходять у школи і садочки. а в Івано-Франківську йдуть із 14 вересня. Тому ми, як міська рада, так само подаємо позов до суду щодо рішення Кабінету міністрів про віднесення нас до червоної зони. Ми приєднуємось до позовів Тернополя та Івано-Франківська», - сказав Продан, зауваживши, що скличе найближчим часом сесію міськради, де знову приймуть рішення про роботу закладів освіти.

 

Раніше повідомлялося, що через належність міста до «червоної зони» з урядом збирається судитися міськрада Івано-Франківська.

 

Віднесення міста до червоної зони означає запровадження низки радикальних обмежень, зокрема зупинку громадського транспорту, закриття закладів громадського харчування, магазинів, дитячих садків, інших установ.

схожі новини