Новини 2020-08-12 18:53

Уруський анонсував зміну керівництва Укроборонпрому

Можуть змінити і назву концерну, бо вона «стала токсичною».

Керівництво та менеджмент державного концерну «Укроборонпром» скоро змінять. Про це заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, передає «Укрінформ» у середу, 12 серпня.

 

«Укроборонпром підлягає суттєвій трансформації, тому що в тому вигляді, в якому він на сьогодні існує, він існувати не може. Менеджмент на ньому також буде змінено, наскільки я знаю, найближчим часом повинна відбутися зміна керівництва концерну. Далі буде відповідно зміна і всієї команди, яка працювала там останній рік», - сказав Уруський, додавши, що, можливо, змінять і назву концерну, бо вона «стала токсичною».

 

Крім того, Уруський додав, що Укроборонпром перетвориться на державну управляючу компанію: «Це буде управляюча компанія із зовсім іншими функціями, які є сьогодні в концерні, з мінімумом втручання в господарську діяльність холдингів, які входитимуть до цієї компанії».

 

Раніше повідомлялося, що правоохоронці розслідують майже 600 кримінальних проваджень щодо зловживань колишніх співробітників Укроборонпрому.