Новини 2020-08-07 14:17

Російські окупанти на Донбасі продовжують порушувати режим "тиші"

Вогонь у відповідь не відкривали.

Станом на 12.00 7 серпня, Міноборони повідомляє про три порушення режиму тиші з боку збройних формувань РФ, втрат серед особового складу немає. Про це пишуть на сайті Міноборони.

 

Зазначають, що о 01:40 збройною провокацією (чотирма чергами зі стрілецької зброї) ворог порушив режим тиші в районі Новолуганського.

 

Після 02:05 один постріл з підствольного гранатомета (ГП-25) зафіксували оборонці поблизу Шумів. Ворожа провокація знову велася з напрямку від Шахти 6-7 окупованої Горлівки.

 

"За наявною інформацією, ці постріли не несли загрози особовому складу наших підрозділів, тому захисники України вогонь у відповідь не відкривали.Про усі випадки порушень вимог дотримання всеосяжного режиму повного припинення вогню збройними формуваннями РФ, представники української сторони СЦКК повідомляють команду спостережної моніторингової місії ОБСЄ по взаємодії.Також зазначимо, у випадку явної збройної агресії противника: виникнення загрози особовому складу підрозділів Об’єднаних сил під час ворожого обстрілу, або загрози захоплення території, українські герої готові до невідкладного адекватного реагування. Це гарантовано міжнародним гуманітарним правом", - пишуть у повідомленні.

 

Нагадаємо, що станом на 7:00 7 серпня збройні формування Російської Федерації два рази порушили режим припинення вогню.