Новини 2020-08-07 13:46

Зеленський пояснив призначення Олега Татарова в ОП

Татаров був заступником начальника Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ часів Віктора Януковича.

Президент Володимир Зеленський прокоментував призначення Олега Татарова заступником голови Офісу президента. Про він сказав під час спілкування зі ЗМІ у Мар'їнці Донецької області, передає УНІАН у п’ятницю, 7 серпня.

                    

Відповідаючи на питання, чому він призначає в Офіс представників «старої» влади, Зеленський відповів, що «в цілому ви говорите про заступника голови Офісу, про одну людину».

 

Зеленський сказав, що «ми всі жили за часів Януковича, але деякі люди побігли разом з паном Януковичем... Мені здається, що це не є справедливим – всіх людей, які очолювали ту чи іншу ланку влади за часів Віктора Януковича, вважати «старою» владою. Для мене всі, хто очолював при панові Порошенку – теж вже стара влада і там були досвідчені люди. Головне – щоб людина була чесна», - сказав він.

 

Читайте також: Повернення проффесіоналів

 

Зазначимо: Татаров був заступником начальника Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ часів Віктора Януковича.

 

Нагадаємо, Олег Татаров був призначений заступником керівника Офісу президента 6 серпня. Повідомляється, що Татаров займатиметься формуванням державної політики у сфері правоохоронної діяльності.