Новини 2020-08-06 15:28

З колекції картин Порошенка зняли арешт

Суд ухвалив відповідне рішення.

Київський апеляційний суд скасував рішення Печерського районного суду Києва про арешт 42 картин п'ятого президента України Петра Порошенка. Йдеться про справу "незаконного переміщення художніх цінностей через державний кордон". Про це йдеться у Реєстрі судових рішень, як передає Інтерфакс-Україна.

 

Зазначається, що рішення про скасування арешту було ухвалено 27 липня 2020 року.

 

"Апеляційну скаргу ... адвоката Голованя задовольнити. Ухвалу слідчого судді Печерського районного суду Києва від 27 травня 2020 року, якою ... накладено арешт на майно - 42 картини й одну літографію, які є речовими доказами в кримінальному провадженні, … скасувати й затвердити нову ухвалу, якою відмовити в задоволенні клопотання прокурора ... про арешт майна", - пишуть у повідомленні.

 

Нагадаємо, що 10 червня Порошенко був викликаний на допит у Держбюро розслідувань щодо переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю 43 картин. 10 червня Держбюро розслідувань заявило, що Порошенку повідомили про підозру. Водночас його адвокат Ілля Новіков заперечив це і заявив, що підозри не вручили.

 

Загалом Порошенко фігурує у 13 кримінальних провадженнях. Найбільш гучні справи: "Плівки Деркача", справа про 43 картини, справи про хуліганство, "Зрада" у Мінську та інцидент у Керченській протоці.

схожі новини