Новини 2020-08-05 16:39

Зеленський підписав указ про нагородження військовослужбовців, які загинули на Донбасі

Посмертно нагороджені п'ятеро.

Президент України Володимир Зеленський підписав про нагородження військовослужбовців, загиблих у зоні проведення ООС. Про це 5 серпня повідомляють на сайті президента.

 

Зазначають, що особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, посмертно нагороджені старший солдат Ігор Вівчаренко, сержант Ярослав Журавель, сержант Микола Ілін, сержант Олексій Золін та лейтенант Дмитро Красногрудь. 

 

«Імена героїв, які віддали життя за територіальну цілісність і незалежність України, назавжди залишаться в пам’яті поколінь українців. Їхній подвиг, непереборну силу та любов до Батьківщини неможливо виміряти жодними нагородами. Дякуємо кожному військовому, який захищає Україну та кордони нашої держави», – зазначив Зеленський.

 

Нагадаємо, що упродовж минулої доби, 4 серпня, збройні формування Російської Федерації здійснили три провокативні поодинокі постріли в бік українських позицій. Бойових втрат і поранень серед українських військових немає.