Новини 2020-07-31 13:50

Суд відклав апеляцію на арешт Кузьменко

Розгляд апеляційної скарги перенесено на серпнь.

Судове засідання з розгляду апеляційної скарги захисту підозрюваної у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко 31 липня не відбулося через неявку прокурорів. Про це у Facebook повідомила спільнота Free Dr Kuzmenko.

 

Зауважується, що це вже відбулося вдруге.

 

«У складі прокурорської групи по справі Шеремета призначено 13 прокурорів… - жоден з них сьогодні не з’явився, більш того - про свою неявку прокурори повідомили суд за півгодини до початку засідання!», - йдеться в повідомленні.

 

Розгляд апеляційної скарги перенесено на 11 серпня, 11:30.

 

Зазначимо, що Юлія Кузьменко – волонтерка, в цивільному житті – лікарка: працює в центрі дитячої кардіології і кардіохірургії.

 

Нагадаємо, 16 липня Печерський районний суд залишив під вартою на два місяці підозрюваних у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета - Андрія Антоненка та Юлію Кузьменко.

 

Справа стосується вбивства журналіста Павла Шеремета 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху автомобіля. Авто належало керівниці «Української правди» Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста за ч.2 п 5 ст 115 ККУ (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб). У СБУ озвучили основні версії вбивства Шеремета: професійна діяльність; ворожість у відносинах або особисті мотиви; російський слід (дестабілізація ситуації); замах на Олену Притулу.

 

12 грудня 2019 року Нацполіція затримала підозрюваних у цій справі. Мова йде, зокрема, про Андрія «Ріффмастера» Антоненка. Він – лідер гурту Riffmaster, військовий сержант Сил Спеціальних операцій ЗС України, автор хіта Сил спецоперацій «Тихо прийшов, тихо пішов». Також у справі фігурують Кузьменко, добровольці Владислав та Інна Грищенки, медсестра Яна Дугарь.

схожі новини