Новини 2020-07-31 13:23

Зеленський підписав зміни до закону про освіту

Зміни допоможуть органам місцевого самоврядування сформувати освітню мережу відповідно до потреб громади.

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до пункту 3 розділу X «Перехідні та прикінцеві положення» Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі», повідомляє прес-служба глави держави.

 

"Вказані зміни забезпечують можливість більш широкого вибору типів закладів загальної середньої освіти, у які засновники зможуть трансформувати санаторні школи-інтернати, а також можливість ліквідації цих шкіл. Це допоможе органам місцевого самоврядування сформувати освітню мережу відповідно до потреб громади та забезпечити право кожного на освіту. Отже, створюється підґрунтя для поступового реформування таких інституцій з урахуванням інтересів усіх учасників освітнього процесу." - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що закон набуде чинності наступного ж дня після дати його публікування.

 

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я готує правила для навчання у школах з вересня. Водночас українські виші мають право самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році.

схожі новини