Новини 2020-07-30 09:36

МЗС Білорусі викличе послів РФ та України через затриманих бойовиків ПВК Вагнера

Серед затриманих 14 росіян раніше були помічені на Донбасі.
Міністерство закордонних справ Білорусі планує викликати послів Російської Федерації та України у зв'язку з затримання бойовиків російської приватної військової компанії ПВК "Вагнера". Про це 29 липня повідомляє агенція БЕЛТА.
 

Зазначають, що посла України викличуть через те, що 14 із затриманих росіян, були раніше помічені на Донбасі.

 

"Голова держави на нараді поставив низку завдань для елементів системи забезпечення національної безпеки. Завдання, зокрема, стосуються роботи Міністерства закордонних справ з відправлення запитів та запрошення послів і Російської Федерації, і України для тих чи інших пояснень та обговорення відповідних питань. Вже зараз, за ​​наявною інформацією, за результатами допитів цих людей, близько 14 осіб - це ті, які проходили за програмою обліку людей, були помічені на Донбасі. Тому запрошується й посол України до цього питання", - зазначив держсекретар Радбезу Білорусі Андрій Равков.

 

Нагадаємо, що понад 30 бойовиків іноземної приватної військової компанії, яких у ніч на 29 липня під Мінськом затримали працівники правоохоронних органів Білорусі, виявилися найманцями російської ПВК Вагнера.

 

Стверджується, що правоохоронці отримали інформацію про прибуття на територію Білорусі понад 200 бойовиків для дестабілізації ситуації у період виборчої кампанії. 

 

схожі новини