Новини 2020-07-29 13:01

Підозрюваного у побитті бійця "Азову" в Запоріжжі арештували без права на заставу

Отримавши важкі тілесні ушкодження, «азовець» Олег Черевко помер у лікарні.

У середу, 29 липня, колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Запорізького апеляційного суду погодилася з доводами прокурора та задовольнила апеляційну скаргу, змінивши запобіжний захід підозрюваному у завданні тяжких тілесних ушкоджень 29-річному бійцю полку «Азов» Олегу Черевку, який після побиття помер, на тримання під вартою без права внесення застави. Про це йдеться в повідомлення суду.

 

Зауважується, що підозрюваний Т. та його захисники взяли участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції з Комунарського районного суду м. Запоріжжя. Також в залі апеляційного суду були присутні представники батальйону Азов, ветеранської спільноти, громадськості та засобів масової інформації.

 

«Колегія суддів, розглянувши матеріали справи, погодилася з доводами прокурора та задовольнила апеляційну скаргу, змінивши громадянину Т. запобіжний захід на тримання під вартою без права внесення застави», - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, боєць полку «Азов» Олег Черевко з позивним «Смерть» помер 27 липня в реанімації лікарні Запоріжжя від важких травм, отриманих після побиття.