Новини 2020-07-24 16:47

МЗС України розробило "Стратегію деокупації Криму"

Стратегія має бути узгоджена з президентом.

Міністерство закордонних справ України розробило документ "Стратегія деокупації Криму". Зараз він непублічний, і є частиною великої стратегії деокупації півострова. Про це 24 липня заявила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова в ефірі програми "Насправді: Крим" на телеканалі "Дім", як передає Інтерфакс-Україна.

 

"Стратегічно, ми розробили документ "Стратегія деокупації Криму". Він не є публічним на сьогодні, тому що ми вважаємо, що в таких питаннях мають бути документи ширшого масштабу, і це лише частина великої стратегії деокупації, і ми сподіваємося, що рано чи пізно Україна на різних рівнях зможе її представити", - зазначила Джапарова.

 

Вона сказала, що зусилля МЗС будуть спрямовані на створення формалізованого майданчика, присвяченого Криму.

 

"Якщо ми говоримо про цю платформу, її завдання насамперед формалізувати, систематизувати постійний діалог і координацію міжнародних зусиль на найвищому політичному рівні. У нас на сьогодні готова концепція цієї платформи, вона наразі проходить деякі стадії внутрішніх обговорень. Однозначно, ця стратегія має бути узгоджена з президентом України, і з його подачі ця концепція платформи буде реалізована", - наголосила заступниця міністра.

.

Джапарова пояснила, що щойно концепція платформи буде узгоджена, розпочнеться масштабніше, ширше поле політичних консультацій із партнерами України.

 

"Тому що без участі партнерів ця платформа не здійсниться", - наголосила заступник глави МЗС.

 

 

схожі новини