Новини 2020-07-21 12:51

У Польщі висунули звинувачення колишньому керівнику Укравтодору

Йдеться про його керівництво організацією, яка отримувала вигоду від корупції.

У вівторок, 21 липня, у прокуратурі Варшави висунули звинувачення колишньому керівнику Укравтодору Славоміру Новаку. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство PAP.

 

Зазначають, що йому висунули звинувачення в керівництві організованою злочинною групою, що отримувала вигоду від корупції.

 

Новака підозрюють у вимаганні і отриманні майнових і особистих вигод в обмін на надання приватним суб’єктам контрактів на будівництво і ремонт доріг в Україні, а також у відмиванні коштів, отриманих під час цих злочинів.

 
"В результаті він отримав 1 300 000 злотих (майже 300 тис. євро – ред.)" - зазначила речниця окружної прокуратури Варшави Мирослава Хир.
 

Додатково Новака підозрюють у підбурюванні лікаря Медичного військового інституту у Варшаві у наданні медичних довідок, якими він мав намір скористатися, щоб виправдати свою відсутність на роботі в Україні.

 

Додають, що затримані разом з Новаком Даріуш З. і Яцек П. заслухали звинувачення в участі в організованій злочинній групі, відмиванні грошей і отриманні майнових вигод.

 

Нагадаємо, 20 липня Центральне антикорупційне бюро Польщі затримало колишнього міністра транспорту Польщі, екс-голову Укравтодору Славоміра Новака.