Новини 2020-07-20 14:33

Затримання екс-голови Укравтодору. У НАБУ повідомили подробиці

За словами Ситника, зараз на території України та на території Польщі проводяться понад 50 обшуків.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) спільно з Центральним антикорупційним бюро Польщі встановило, що посадові особи Укравтодору створили злочинну організацію, діяльність якої була спрямована на розкрадання коштів міжнародних організацій, що виділяли гроші на ремонт доріг в Україні. Про це сказав 20 липня під час брифінгу директор НАБУ Артем Ситник, передає УНІАН

 

 

"У листопаді 2019 року була створена міжнародна спільна слідча група", – розповів Ситник.

 

У рамках роботи цієї групи досліджувалися події 2016-2019 років, коли колишній очільник Укравтодору з використанням свого службового становища вживав заходів щодо отримання для себе і для третіх осіб неправомірної вигоди.

 

За словами Ситника, зараз на території України та на території Польщі проводяться понад 50 обшуків.

 

"Сьогодні притягнуто до кримінальної відповідальності чотири особи, ряд осіб затримані, у тому числі керівник «Укравтодору». Зараз обшуки закінчуються, і ми сподіваємось, що здобудемо ще додаткові докази того, що документувалось протягом тривалого часу", – зазначив Ситник.

 

Нагадаємо, 20 липня Центральне антикорупційне бюро Польщі затримало колишнього міністра транспорту Польщі, екс-голову Укравтодору Славоміра Новака.